20 746 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 20000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Біометрія | Обличчя |
| Варіанти аутентифікації | BLE, Mifare, NFC, QR-код, Карта, Код, Мобільний застосунок, Обличчя |
| Вбудований екран | Да |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей / роздільна здатність | 5" з роздільною здатністю 720 x 1280 |
| Питание | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мoдель | A05 |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Облік робочого часу |
| Пам'ять журналу подій | 50000 |
| Пам'ять карт / подій | 20000 карт |
| Пам'ять облич | 20000 |
| Підключення | Дротове |
| Підключення зовнішнього зчитувача | Да |
| Підтримка мобільного застосунку | SmartPlus |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 192 / 88 / 27.5 мм |
| Серия | C |
| Стандарт вбудованого зчитувача | BLE, Mifare, NFC, QR-коди |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Біометричний термінал контролю доступу |