8 799 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Вес | 235 г |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху, Виявлення тварини |
| Wi-Fi | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 8 м |
| Динамік | Да |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу, Для промислових підприємств |
| Внешний вид | Кубічна |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кути огляду | 110° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Микрофон | Да |
| Особенности | NDAA |
| Протоколи | JetSparrow, Jeweller, Wings |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 866 ~ 922 мГц |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 128 / 74 / 76 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |