2 228 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Victron Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 200 г |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Нідерланди |
| Максимальна напруга | 60 В |
| Максимальный ток | 275 А |
| Напруга системи | 48 В |
| Розміри | 69.5 / 76.3 / 69.5 мм |
| Тип клем | M10 |
| Тип устройства | Вимикач |