753 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Алай |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 10.5-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP21C |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Максимальна гучність | 120 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 110 / 45 / 25 мм |
| Световая индикация | Да |
| Ток потребления | 60 мА |
| Тип устройства | Сирена |