2 616 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 32 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 1500 м |
| Питание | 5 В, Літієва акумуляторна батарея 600 мА*год |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість бездротових пристроїв | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 63 / 63 / 15 мм |
| Ток потребления | 220 мА |
| Тип устройства | Ретранслятор |
| Шифрування | AES |