10 499 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Вес | 163 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Дальність підсвічування | 6 м |
| Питание | AC 16-24В, DC 12-24 В, Li-Ion акумулятор 600 мА*г |
| Живлення пристрою | AC 16-24 В, Акумуляторна батарея, DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Серый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | PIR-детектор руху |
| Протоколи | JetSparrow, Jeweller, Wings |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність запису | 4 Мп |
| Розміри | 145 / 47 / 34 мм |
| Тип устройства | Відеодзвінок |
| Тип подсветки | ІЧ |