1 440 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вимірювана напруга | 385 В |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 230 В, 400 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Желтый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество полюсов | 4 |
| Максимальна розрядна здатність | 20 кА |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | AC 385 В В |
| Розміри | 64 / 52 / 50 мм |
| Стійкість до короткого замикання | 10 кА |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип устройства | Обмежувач напруги |
| Тип пристрою захисту від імпульсних напруг | Тип 2 (T2) |
| Час реакції | 20 нс |