
73 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Білий, Срібний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Мідь, Оксид алюмінію, Срібло |
| Напряжение | DC 1000 В В |
| Номінальна вимикаюча здатність | 20 кА |
| Номинальный ток | 15 А |
| Рабочая температура | -50 °C ~ +105 °C |
| Розміри | Ø 10 / 35 мм |
| Тип устройства | Запобіжник |