



1 796 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная мощность | 600 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Hiitio |
| Вес | 600 г |
| Входное напряжение | 80 В |
| Вхідна потужність | 600 Вт |
| Вхідний струм | 15 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| ККД | 99.5 % |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Напруга від сонячних панелей | 12-80 В |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 105 / 105 / 22 мм |
| Тип устройства | Оптимізатор потужності сонячних панелей |
| Тип разъема | MC4 |