2 035 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Hiitio |
| Вес | 505 г |
| Входное напряжение | 65 В |
| Вхідна потужність | 800 Вт |
| Вхідний струм | 17 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 99.2 % |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальная мощность | 800 Вт |
| Напруга від сонячних панелей | 14-65 В |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 107 / 105 / 22 мм |
| Тип устройства | Оптимізатор потужності сонячних панелей |
| Тип разъема | MC4 |