5 900 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | RJ45, RS485, WiFi |
| Производитель | Hiitio |
| Вес | 200 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Підтримка мобільного застосунку | SolarPilot |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 181 / 163 / 51 мм |
| Тип устройства | Ретранслятор |