2 903 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная мощность | 600 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | WiFi |
| Производитель | Hiitio |
| Вес | 1000 г |
| Выходное напряжение | 70 В |
| Выходная мощность | 600 Вт |
| Выходной ток | 18 А |
| Входное напряжение | 70 В |
| Вхідна потужність | 600 Вт |
| Вхідний струм | 15 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| ККД | 99 % |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Напруга від сонячних панелей | 10-70 В |
| Напруга системи | 1500 В |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 95 / 129 / 56 мм |
| Тип устройства | Оптимізатор потужності сонячних панелей |
| Тип разъема | MC4 |