4 601 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Контроллер |
| Материал | Пластик |
| Общие | |
| Вес | 150 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси виходу | NO/COM, OUT – тривожний вихід ВК 0.16A@12V |
| Інтерфейси входу | NO / COM, RS232, RTE – кнопка запиту виходу |
| Інтерфейси зв'язку | OSDP, RS232, RS485, Wi-Fi |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 10.8-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Пам'ять | Ідентифікатори: 10 000, Події: 47 000, Свята: 250, Тайм-зони: 250, Тижневі розклади: 250 |
| Підключення | Бездротове |
| Підключення зовнішнього зчитувача | RS232, RS485 |
| Рабочая температура | -10 ° C - +55 ° C |
| Розміри | 84.3 / 84.3 / 14.5 мм |
| Тип контроллера | Мережевий |