18 820 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | STARLINK |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Общие | |
| Питание | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Антена | Електронна фазована антенна решітка |
| Беспроводной стандарт | 802.11ac/a/b/g/n |
| Вес | 1.1 кг |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення пристрою | DC 12-48 В |
| Применение | Ігровий, Для дому, Для офісу, Для подорожей |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | США |
| Количество LAN-портов | 1 |
| Количество портов | 1 |
| Особенности | Mesh |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 150 Мбіт/c |
| Підключення | Бездротове |
| Режимы работы | Mesh, Маршрутизатор, Точка доступу |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри | 298.5 / 259 / 38.5 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac) |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість Wi-Fi | 150-449 Мбіт/с |