27 778 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermal Master |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | FAKRA, GMSL, WiFi |
| Вес | Внутрішній модуль 305 г, Тепловізійна камера 198 г |
| Відстань спостереження | 300 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей / роздільна здатність | 3.5" |
| Питание | DC 12/24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP69K |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду (Thermal) | 25° x 19° |
| Локальне сховище | RAM 1 ГБ + ROM 8 ГБ, слот для microSD до 64 ГБ |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 512x384 |
| Палітра | 9 кольорів |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розміри | Внутрішній модуль 95 / 111 / 51 мм, Тепловізійна камера 107 / 128 / 48 мм |
| Теплова чутливість (NETD) | 35 мК |
| Тип устройства | Тепловізійна камера автомобільна |