419 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 7 г |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | 230 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Серый |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 31 / 24 / 11 мм |
| Тип вимикача/розетки | Комбінований димерний, Одинарний димерний |
| Тип устройства | Байпас |