![Механізм розетки Ajax OutletCore (basic) [type F] для вбудованої горизонтальної розетки Outlet (basic) [type F] (26-00436), фото 2](https://images.prom.ua/6804641887_w40_h40_mehanizm-rozetki-ajax.jpg)
![Механізм розетки Ajax OutletCore (basic) [type F] для вбудованої горизонтальної розетки Outlet (basic) [type F] (26-00436), фото 3](https://images.prom.ua/6801380719_w40_h40_mehanizm-rozetki-ajax.jpg)
![Механізм розетки Ajax OutletCore (basic) [type F] для вбудованої горизонтальної розетки Outlet (basic) [type F] (26-00436), фото 4](https://images.prom.ua/6801380720_w40_h40_mehanizm-rozetki-ajax.jpg)
![Механізм розетки Ajax OutletCore (basic) [type F] для вбудованої горизонтальної розетки Outlet (basic) [type F] (26-00436), фото 5](https://images.prom.ua/6801380721_w40_h40_mehanizm-rozetki-ajax.jpg)
479 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 46 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | 250 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 77.3 / 74.2 / 32.8 мм |
| Тип вимикача/розетки | Комбінована, Одинарна |
| Тип устройства | Механізм розетки |