

6 999 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Зріст до 100 см |
| Вес | 223 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Питание | 2х CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP55 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 141 / 60 / 72 мм, 155 / 77 / 85 мм з навісом |
| Тип датчика | Датчик-штора, Руху |
| Тип питания | CR123A – 2 шт. |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR), Мікрохвильовий |