28 155 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Anern |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485, WiFi |
| Вес | 14.5 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 94 % |
| Цвет | Белый |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 22.4 кВт |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 90-450 В |
| Мощность | 10.2 кВт |
| Режим підмішування | Да |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 530 / 390 / 130 мм |
| Ток заряда | 160 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |