473 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.92 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.2 Ah |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Розміри | 60 / 178 / 34 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |