


11 304 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | RS485, Touch Memory, USB Type-C |
| Блок питания | Вбудований |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали зв'язку | 2G, 4G, Ethernet, WiFi (опціонально) |
| Клавиатура | До 12 зовнішніх |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Кількість Sim-карт | 2 |
| Кількість бездротових пристроїв | 64 |
| Кількість дротових зон | 8 |
| Кількість зон / груп | 128 |
| Кількість керованих виходів на платі ППК | 6 |
| Кількість номерів оповіщення дозвоном | 128 |
| Кількість номерів оповіщення через SMS | 128 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Возможность расширения | Можливість розширення зон до 250 (дротові + бездротові) |
| Протоколи | NOVA |
| Підключення | Дротове |
| Резервне живлення | 12 В / 7 чи 9 Aг |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 280 / 280 / 85 мм |
| Способ применения | Автономна, Пультова |
| Ток потребления | 140 мА |
| Тип устройства | Охоронна централь |
| Тип централі | Охоронна |