
2 442 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Контроллер |
| Общие | |
| Вес | 150 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси виходу | OUT – тривожний вихід ВК 0.16A@12V |
| Інтерфейси входу | Реле (NO, NC, COM) 1A@30V, DC – дверний контакт, REX – кнопка запиту виходу |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 10.8-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Пам'ять карт / подій | 508 / 1000 |
| Підключення | Дротове |
| Підключення зовнішнього зчитувача | 1 зчитувач серії U-Prox Smartline – U-Prox SE чи U-Prox SL |
| Розміри | 84.3 / 84.3 / 14.5 мм |
| Световая индикация | Да |
| Тип контроллера | Автономний |