

38 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | micro USB |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вес | 450 г |
| Відстань спостереження | 650 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей / роздільна здатність | 0.4" 1280 × 960 |
| Питание | 5В, 0.5А |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 20.4°; В: 15.3° |
| Локальне сховище | Micro SD 256 Гб |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 400x300 |
| Особливості моделі | виявлення вогню, трасування гарячих/холодних точок |
| Палітра | Alarm, Black hot, Red iron, White hot |
| Підтримка Wi-Fi | Hotspot |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розмір пікселя | 17 мкм |
| Розміри | 188 × 67 × 69 мм |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Теплова чутливість (NETD) | Менше 35 мK F=1.0 |
| Тип устройства | Тепловізійний монокуляр |
| Фокусна відстань (Thermal) | 19 мм |
| Цифровий зум | 4 рівня |
| Время работы от батареи | 5 годин без Wi-Fi hotspot |