
765 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 870 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 5 кг |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 200x160x115 мм |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | SD49, SD6CE, DH-PFA106, DH-PFA120, DH-PFA150, DH-PFA151 |