| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GSN |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 54 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Питание | 9-16 В |
| Живлення пристрою | DC 9-16 В |
| Кут виявлення | 170° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 87 / 52 / 24 мм |
| Ток потребления | 18.7 мА |
| Тип датчика | Розбиття |
| Тип устройства | Датчик розбиття скла |
| Тип сенсора | Електретний мікрофон (акустичний) |