| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Розміри | Ø100 / 43 / 129 мм |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Гарантія | 12 міс. |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Країна виробник товару | Китай |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE56F1T-ITP, DS-2CE56H0T-ITPF, DS-2CE56D8T-ITM(E), DS-2CE56H1T-ITM(E), DS-2CE56H5T-ITM(E) та ін. |