| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 527 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | Ф137 мм |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Розміри | Ø137 / 53 / 164 мм |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Універсальний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |