
428 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 330 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | G1 1/2'' |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 2 кг |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 111.6 / 36 мм |
| Тип устройства | Коробка розподільна |