| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 260 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | M20 (G1/2") |
| Материал корпуса | SECC, Алюміній |
| Нагрузка | 1 кг |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 90 / 35 мм |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | ME1200/1400/2802B, HFW1000/1100/1200/1220/1230/1320/1400/1431/1435/1500SL/1531/4231/4431 |
| Тип устройства | Коробка розподільна |