12 890 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В, 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 235 / 275 / 75 мм |
| Тип устройства | Блок керування |