56 800 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP32 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | +5 °C - +40 °C |
| Розміри | 320 / 370 / 110 мм |
| Тип устройства | Пристрій керування |