1 215 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Око |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 9-16 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Количество выходов | 4 |
| Кількість дротових зон | 4 |
| Возможность расширения | Можливість розширення зон до 8 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 60 / 30 / 15 мм |
| Ток потребления | 20 мА |
| Тип устройства | Розширювач |