540 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Око |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 150 м |
| Питание | 3 В CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Передавач 81 / 32 / 25 мм, магніт 75 / 14 / 19 мм |
| Ток потребления | 12 мА |
| Тип датчика | Магнітоконтакт СМК |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Геркон |