| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vidicon |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 15 м |
| Питание | 9-15 В |
| Живлення пристрою | DC 9-15 В |
| Кут виявлення | 100° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 114 / 63 / 40 мм |
| Ток потребления | 19 мА |
| Тип датчика | Руху |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |