
450 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Crow |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Вес | 40 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність виявлення | 18 м |
| Питание | 8.2-16 В |
| Живлення пристрою | DC 8.2-16 В |
| Кут виявлення | 110° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 92 / 59 / 37 мм |
| Ток потребления | 10 мА |
| Тип датчика | Руху |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |