4 050 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 70 / 105 / 14 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |