5 625 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 610 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | Підтримує |
| WDR | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 27м |
| Апертура | F1.3 |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Виявлення об'єкта | 269м |
| Отношение сигнал/шум | більш 65дБ |
| Відстань фокусування | 1000м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | DC12V ± 25% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Кути огляду | 40 ° ~ 17 ° |
| Количество светодиодов | 4 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Потужність споживання | <10.1Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 213x90x90 мм |
| Розпізнавання об'єкта | 54м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 108м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 7-22 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p / 720р - 25 к / с |
| Швидкість затвора | 1/4 с - 1 / 100,000 з |