4 388 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення руху, Виявлення фальсифікації відео |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Вес | 350 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+/MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC12В ± 25% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду | Г: 112 °, В: 60 °, Д: 134 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 256 ГБ |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність і різкість |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | <6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Рабочая температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 172 / 68 / 70 мм |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF, ISAPI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1 / 100,000 с |