3 218 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DITECH |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 150 м |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри | 94 / 90 / 21 мм |
| Тип устройства | Подовжувач сигналу |
| Тип сигнала | HDMI |