


1 659 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 0.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Без живлення | Відімкнено |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Светло-серый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 200 / 28 / 38 мм |
| Ток потребления | 170 мА |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Защіпка електроригельна |