41 143 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Общие | |
| Вес | 47 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Індикація місця виявлення за вертикаллю | Да |
| Вага брутто | 55 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LED |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зони виявлення | 18 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Лічильник проходів та подій | Да |
| Особенности | Індикація зони виявлення |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Рабочая частота | 7-9 кГц |
| Розміри зовнішні | 2225 / 821 / 505 мм |
| Розміри пакування | 2270 / 628 / 200 мм |
| Розміри проходу | 2025 / 700 / 500 мм |
| Рівні чутливості | 2000 |
| Тип устройства | Металодетектор арочний |
| Ширина прохода | 0.7 м |