
1 620 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Розміри | Ø 87 / 108 мм |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Тип устройства | AHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |