25 514 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 65.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (U) | 32U |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 1000 кг |
| Материал корпуса | Сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Розміри | 600 / 600 / 1610 мм |
| Тип устройства | Шафа комутаційна |
| Товщина бічної панелі | 1 мм |
| Товщина вертикальної монтажної рейки | 2.2 мм |
| Товщина задніх дверцят | 1.2 мм |
| Товщина монтажної балки | 1.7 мм |
| Товщина передніх дверцят | 1.4 мм |
| Товщина рами | 1.2 мм |
| Формфактор | 19" |