7 844 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (U) | 15U |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 55 кг |
| Материал корпуса | Сталь |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 600 / 600 / 770 мм |
| Тип устройства | Шафа комутаційна |
| Товщина бічної панелі | 0.8 мм |
| Товщина вертикальної монтажної рейки | 1.7 мм |
| Товщина монтажної балки | 1 мм |
| Товщина рами | 0.8 мм |
| Формфактор | 19" |