3 033 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип антенны | Внутренняя |
| Общие | |
| Вес | 160 г |
| Питание | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| WAN-порт | Ethernet |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | LAN 10/100/1000Mbps x 1, USB 3.0, WAN 10/100/1000Mbps x 1 |
| Антена | 1 внутрішня антена WiFi, 2 зовнішні антени WiFi |
| Беспроводной стандарт | 802.11ax/ac/a/b/g/n |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Применение | Ігровий, Для бізнесу, Для дачі, Для дому, Для кафе і ресторанів, Для квартири, Для подорожей |
| Коефіцієнт підсилення | 3.9 дБі (2.4 ГГц), 4.8 дБі (5 ГГц) |
| Цвет | Синий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество LAN-портов | 1 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Количество портов | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний |
| Оперативная память | 512 МБ |
| Особенности | MU-MIMO, VPN, Гостьова мережа, З віддаленим керуванням, Пріоритизація трафіка (QoS), Beamforming, DDNS, DNS, FTP-сервер, Mesh |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 2402 Мбіт/с – 5 ГГц, 574 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Процессор | Двоядерний ARM Cortex-A53 1.3 ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | IPSec, L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard, ZeroTier |
| Режимы работы | Mesh, WISP, Клієнт, Маршрутизатор, Розширювач, Точка доступу |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри | 118 / 80 / 27.5 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax) |
| Тип виконання | Портативний, Стаціонарний |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 128 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Скорость LAN-портов | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 2600 Мбіт/с і більше |