19 319 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F 1.6 to F 3.5 |
| Баланс білого | авто / ручний / всередині і поза приміщенням |
| Вес | 3.3 кг |
| Відстань фокусування | 10 - 1500 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Питание | 24 В AC |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Керування фокусом | авто/напівавто/ручний |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 57°-2°; В: 34°-1°; Д: 64°-2° |
| Кількість попередніх налаштувань | 256 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Оптичний зум | 25x |
| Основні функції обробки | 8 приватних масок |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Режими роботи PTZ | 10 патрулей до 32 передустановок |
| Рабочая температура | -30° C - 65° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 208 / 305 мм |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 2/1 |
| У комплекті | кронштейн DS-1602ZJ |
| Фокусное расстояние | 4.8-120 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 120°/с; нахил: 80°/с |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/10,000 с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° -120°/с; нахил: 0.1° - 80°/с |