8 190 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Захоплення облич, Класифікація цілей |
| Вес | 550 г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 100°, А: 54°, Д: 119° |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø 138.3 / 115.4 мм |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ISAPI, ONVIF, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |