
107 100 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Розпізнавання облич, Скупчення людей |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (1000 Mb) |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Вес | 2 кг |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | AC 24 В / DC 24 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 24 В, AC 24 В, PoE |
| Внешний вид | Панорамна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Клас ударостійкості | IK10 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Материал корпуса | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS x8 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) x8 |
| Розміри | 273 / 180 мм |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Серия | M |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |