2 925 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Вес | 247 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність виявлення | 11.6 м |
| Питание | 9-16 В |
| Живлення пристрою | DC 9-16 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут виявлення | 90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Принцип работы | Пасивний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 176 / 85 / 69 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 30 мА |
| Тип датчика | Руху |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |