1 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 72 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 205 г |
| Выходное напряжение | 13.8 В, 14.4 В |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 140 / 93 / 45 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 2 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від глибокого розряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип устройства | Плата блоку безперебійного живлення |